Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi servisi dairenizin hem ısıtma hem de sıcak su gereksinimini karşılayan kombinizdeki oluşan her türlü arızanın tespiti ve tamiratını, bununla beraber kombi bakımı işlemini gerçekleştiren teknik servis hizmetidir. Bağcılar’da kombi servisi hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Her alanda olduğu gibi burada da metropolde bulunmanın getirdiği yüksek rekabet bulunmaktadır. Şirketimizi diğer firmalardan ayıran yegane özellik yaptığı tüm kombi bakımı işlemlerine 2 sene garanti vermesidir. Doğru seçimi yapmak için cihazınızın arızası ve markasıyla birlikte bir ön araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sitemizde yer alan numaralardan bize 7/24 ulaşabilir, varsa sorularınızı sorabilir; servis kaydı oluşturabilir veyahut detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Bölgesinde Kombi Bakımı ve Tamiri Yetkili Servisi

Kombi bakımı sektöründe diğer firmalara öncülük eden Yetiş Kombi Servisi siz değerli müşterilerine kaliteli ve garantili hizmet vermekte gurur duyar. Tüm kombi markaları için hizmet vermekteyiz. Arızası ne olursa olsun garantili bir şekilde onarımını yapar teslim ederiz. Şimdi arayın hemen gelelim.

Bağcılar Bölgesinde Kombi Bakımı ve Petek Temizliği (Radyatör Temizleme)

Kış aylarından peteklerin ısınmaması insanların en büyük şikayetlerinden birisi olmuştur. Bu durum genellikle peteklerin içinde oluşan balçık ve tortuların oluşturduğu olumsuz etkilerden kaynaklanır. Bir diğer problem ise kombilerin rutin bakımının yapılmaması yüzünden meydana gelir. Firmamız kombi bakımı ve petek temizliği sektöründe siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vererek peteklerinizde hem daha fazla ısı verimi hem de faturalarınızda %40 tasarruf garantisi vermektedir.

Bağcılar Bölgesinde Tüm Kombi Markalarının Orjinal Yedek Parça Servisi

Kombi arızalarının başlıca sebepleri içerisindeki parçaların bozulması ve işlevselliğini kaybetmesi sonucu oluşmaktadır. Yetiş Kombi servisi tüm kombi markalarının yedek parçalarına sahip olması hasebiyle arızalarını anında tespit eder ver onarır. Uygun maliyelerde müşterilerinin bütçesine yardımcı olarak kombilerinizin düzgün çalışmasını sağlar.

Bağcılar Kombi Servisi Şimdi Arayın Hemen Gelelim

7/24 hizmet anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çağrı merkezlerimiz ile bütün gün iletişim kurabilir ve servis talebinde bulunabilirisiniz.

26 thoughts on “Bağcılar Kombi Servisi

 • Aralık 13, 2020 tarihinde, saat 11:32 am
  Permalink

  Selam kombi satın almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
  • Aralık 29, 2020 tarihinde, saat 12:37 pm
   Permalink

   Merhaba Burcu Hanım;

   Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Burcu Hanım. Firmamızdan satın aldığını kombi garantili olup sizlere sıcak bir ortam sağlamasını dileriz.

   Yanıtla
 • Aralık 13, 2020 tarihinde, saat 11:52 am
  Permalink

  kombim sürekli su eksiltiyor 2 günde bir su takviyesi yapıyorum ama yine de bir netice alamadık yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
  • Aralık 29, 2020 tarihinde, saat 12:26 pm
   Permalink

   Merhaba Kemal Bey;

   Öncelikle bu durum kombi arızası değil tesisatınızda bir kaçak olduğunun göstergesidir. Kaçak tespiti için internetten su kaçağı tespiti olarak araştırmada bulunabilirsiniz.

   Yanıtla
 • Aralık 22, 2020 tarihinde, saat 11:40 pm
  Permalink

  Selam kombi yer değişikliği yapıyor musunuz?

  Yanıtla
  • Aralık 27, 2020 tarihinde, saat 1:49 pm
   Permalink

   Merhaba Necip Bey;

   Evet efendim kombi yer değişikliği yapıyoruz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

   Yanıtla
 • Aralık 22, 2020 tarihinde, saat 11:48 pm
  Permalink

  Yeni bir baymak marka kombi aldım ve montajını yaptırmak istiyorum servis kaydı oluşturabilirmiyiz?

  Yanıtla
 • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 1:22 am
  Permalink

  kombim çalışmıyor ışıkları yanmıyor petekler ısınmadığı için zor durumda kaldık yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
  • Aralık 27, 2020 tarihinde, saat 1:48 pm
   Permalink

   Merhaba Kerime Hanım;

   Kombi anakart arızası olmuş olabilir. Acil olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

   Yanıtla
 • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 2:24 am
  Permalink

  merhaba benim kombim ateşleme yapmıyor bunun sebebi nedir ve nasıl yardımcı olursunuz?

  Yanıtla
  • Aralık 27, 2020 tarihinde, saat 1:46 pm
   Permalink

   Merhaba Burhan Bey;

   Kombi ateşleme yapmıyorsa kombinize gazın gelip gelmediğini kontrol etmek gerekmektedir eğer kombinize gaz geliyorsa kombinin manyetosu arıza yapmış, bacaya pislik girmesinden dolayı baca çekişi düşmüş yada kombi filtresi tıkanmış olabilir.

   Yanıtla
 • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 6:55 am
  Permalink

  Peteklerim ısınmıyor ve kombi hata veriyor yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
  • Aralık 27, 2020 tarihinde, saat 1:41 pm
   Permalink

   Merhaba Selman Bey;

   Öncelikle kombiniz hata veriyorsa ekranda bir hata kodu görünecektir. Bu hata kodunun ne anlama geldiğini sitemizdeki Arıza Kodları sayfamızdan bularak öğrenebilirsiniz. Peteklerinizin ısınmaması normal çünkü kombi işlevini anlık olarak durdurmuş sizinle iletişime geçmek isteriz. Lütfen bizi arayınız.

   Yanıtla
 • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 7:32 am
  Permalink

  Sayın yetkili,

  1 aydır kombi su basıncı sürekli kendi kendine düşüyor, ilk başlarda anlamadık ama sonradan petekler ısınmayınca durumun farkına vardık, her gün bir bar düşme yaşıyoruz bunun sebebi nedir ?

  Yanıtla
  • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 1:55 pm
   Permalink

   Merhaba Sayın Müjgan hanım,

   Kombinizde sık sık su düşmesi demek muhtemelen evinizde su kaçağı var demektir. Temiz su tesisatınızda meydana gelen ufak bir sızıntı kombinizin su basıncının düşmesine sebep olur. Su kaçakları bazen parkelerin şişmesi ile bazen duvarlarda kabarma bazen de alt komşunuza su damlaması ile kendini gösterir bu tür bir sorun yaşamadan önce su kaçak tespiti yaptırarak olası su kaçağı sorununu çözmeniz gerekir.

   Yanıtla
 • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 8:08 am
  Permalink

  Merhaba
  Yeni aldığım evde kombi ve ocak gaz borusu karşılıklı duvarda durmakta
  Bunların yerlerini karşılıklı olarak değiştirmek istiyorum
  Yani kombi karşı duvara ve ocak gaz borusu karşı duvara gelecek
  Nasıl bir yol izleyeceğiz ve sizden hizmet alabilirmiyiz
  Çok acil

  Yanıtla
  • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 1:52 pm
   Permalink

   Merhaba Murat bey,

   öncelikle igdaş’a bilgi vermeniz gerekir, herhangi bir tesisat yer değişikliğinde kendileri gelerek projeye ters olan bir durum varmı yokmu koltrol edecekler, Yetiş Kombi olarak bu tür bir hizmetimiz yoktur. iyi günler dileriz.

   Yanıtla
 • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 9:18 am
  Permalink

  Demirdöküm kombi kullanıyorum kombiyi açtığım da petekleri hiç ısıtmıyor devir daim olmuyor nerden anladın diye sorarsanız sadece geri dönüşüm borusu ısınıyor normal de çıkış borusu sıcak dönüşüm borusu ılık olması gerekiyor ben bu şekilde biliyorum peki bu durumda çıkış borusuna basınçlı su bassam tıkanan bölüm açılır mı?

  Yanıtla
  • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 1:40 pm
   Permalink

   Merhaba Selim Bey;

   Petekler ısınmıyorsa bu durumum kombinin devir daim yapmadığı anlamına gelmez. Peteklerin ısınmamasının bir kaç sebebi bulunmaktadır.

   * Sizin de tahmin ettiğiniz gibi kombinin devir daim yapmasını sağlayan pompadan kaynaklı bir sorun olabilir. Ancak böyle bir sorun meydana geldiğinde, peteklerden çıkan su boruları da soğuk olur. Yani sizin peteklerdeki gibi ılık olmaz.

   * Kombinin basıncı düşmüş olabilir. Kombi basıncı belli bir seviyenin altına düşerse, kombi hata kodu verir ve çalışmayı durdurur. Kombinin hata kodu verip vermediğini ekrana bakarak anlayabilirsiniz. Ancak bu gibi durumlarda yine peteklerin giriş veya çıkış borusu ılık olmaz.

   * Peteklerin içinde tıkanıklık olabilir. Bu durumda borular ılık olabilir yada soğuk olur tıkanıklığa bağlı olarak durum değişebilir.

   * Peteklere giden borularda tıkanıklık olabilir. Bu durumda tıkanıklığın olduğu boruya bağlı kaç tane petek varsa hiç biri ısınmaz.

   Kesin konuşabilmek için ekiplerimizin gelip inceleme yapması gerekir. Yukarıda bahsettiğimiz durumlar tamamen olasılıktır. Firmamız ile iletişime geçerseniz ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek sorunun neden kaynaklandığını belirleyip çözüm üretecektir.

   Yanıtla
 • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 12:41 pm
  Permalink

  Merhabalar yoğuşmalı kombi kullanıyoruz evimiz dubleks üst katı yakmıyoruz. Yanan petekler 8 metre civarında oda termostatı 22 civarı kombide 55 derecede yanıyor. Yoğuşmalı kombide termostat kullanmak doğrumu çünkü oda ısısı değiştiğinde kombi aktif olduğu için bir saat arayla yanıp söndüğü oluyor ısı tasarrufu için kombi ve termostatın doğru ayarı nasıl yapılmalı teşekkürler.

  Yanıtla
  • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 1:41 pm
   Permalink

   Metin Bey;

   Yoğuşmalı kombiler 55 °C nin üstünde çalışamaz zaten. Siz en üst seviye kombiyi çalıştırıyorsunuz. Yoğuşmalı kombi olup olmaması önemli değil oda termostatı kullanmak size tasarruf sağlar.

   Termostatın bulunduğu odanın hangi ısıda olmasını istiyorsanız o ayara getirip sık sık sıcaklığı değiştirmezseniz tasarruf sağlamış olursunuz. Oda termostatını ayarladığınızda kombi, termostatın ayarında çalışacağı için kombi ile termostat arasından bir ayar yapılmasına gerek kalmaz.

   Yanıtla
 • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 1:19 pm
  Permalink

  İyi günler. ECA kombim su vanasından gelen suyu direkt olarak akıtıyor ve kombi devre dışı oluyor. bu sorun nereden kaynaklanıyor bilgi verirseniz sevinirim…

  Yanıtla
  • Aralık 23, 2020 tarihinde, saat 1:48 pm
   Permalink

   Kombi su akıtma problemleri; kombide bulunan suyun fazla olmasından, bakımı yapılmayan kombilerde, bazı doldurma hatalarından ve tesisattaki bağlantı hatalarından kaynaklanıyor olabilir.

   Bunun için öncelikle kombi yetkili servisini aramız gerekir. Yetkili servis kombiyi inceledikten sonra kombi bir sorun olmadığına dair rapor verirse, tesisat sistemini kontrol ettirmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Aralık 27, 2020 tarihinde, saat 11:03 am
  Permalink

  Kombinin bar basıncı sürekli düşüyor ve peteklerim ısınmıyor bu neden olabilir?

  Yanıtla
 • Aralık 31, 2020 tarihinde, saat 9:03 am
  Permalink

  Kombim sürekli su eksiltiyor ve peteklerim ısınmıyor bunun sebebi ne olabilir ?

  Yanıtla
  • Ocak 13, 2021 tarihinde, saat 7:25 am
   Permalink

   Merhaba Emrah Bey;

   Kombiniz su eksiltiyorsa tesisatınızda kaçak olduğunun göstergesidir. Kaçak tespit firmalarından destek alabilirsiniz.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir