GÜNGÖREN KOMBİ SERVİSİ

Güngören kombi servisi, Güngören’in her mahallesine hizmet vermektedir. Kombinin arızalarını titizlikle inceler ve detaylı bir şekilde müşterilerimizi bilgilendirerek hataların kombinin neresinde ve neden kaynaklandığını göstererek anlatırız. Sonbahar ile kış aylarında kombi arızaları genellikle baş göstermektedir. Bunun sebebi ilkbahar ve yaz aylarında kombinin çalıştırılmaması sonucu kombi beklemede kalır. Zaman içerisinde kombi tesisatında boruların içi kireçlenebilmektedir. Kombi birden çalıştırıldığında kireç sisteme zarar verebilir, filtreyi tıkayabilir, peteklerinin ısınmamasına sebep olabilmektedir. Tabi bu durum arıza sebeplerinden sadece bir tanesidir. Güngören kombi servisi olarak oluşabilecek her türlü kombi arızası için uzman servis personellerimiz sizlere hizmet vermek için firmamızı aramanızı beklemektedir.

GÜNGÖREN KOMBİ BAKIMI SERVİS HİZMETLERİ

Güngören kombi bakımı servis hizmetleri olarak çalışmalarını sürdüren Yetiş Kombi, siz değerli müşterilerine en kaliteli çalışmaları sunabilmek için tüm servis personellerine her ay düzenli olarak seminerler vererek yeni tip kombi arızaları için eğitmektedir. Yegane çabamız kombi arızalarına anında müdahale edebilmek ve tüm mağduriyetleri sıfıra indirgemektir.

                Kombi bakımı yapılırken titizlikle dikkat edilmesi gereken durum kombiye zarar vermeden iç temizliğinin yapılması arızalı olan parçaların tespit edilmesi ve onarıldıktan sonra çalışıp çalışmadığını kontrol ederek işlemi sonlandırmaktır. Çünkü kombi markalarına göre kullanılan yedek parçalar değişkenlik göstermektedir. Kombi yedek parça kullanımı özen gösterilmesi gereken çok önemli bir husustur. Aksi halde kombi ana kart arızalanabilir hatta yanabilir.

Güngören Bölgesinde Kombi Bakımı ve Petek Temizliği (Radyatör Temizleme)

Kış aylarında peteklerin ısınmaması insanların en büyük şikayetlerinden birisi olmuştur. Bu durum genellikle peteklerin içinde oluşan balçık ve tortuların oluşturduğu olumsuz etkilerden kaynaklanır. Bir diğer problem ise kombilerin rutin bakımının yapılmaması yüzünden meydana gelir. Firmamız Güngören bölgesinde kombi bakımı ve petek temizliği sektöründe siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vererek peteklerinizde hem daha fazla ısı verimi hem de faturalarınızda %40 tasarruf garantisi vermektedir.

Güngören Bölgesinde Tüm Kombi Markalarının Orjinal Yedek Parça Servisi

Kombi arızalarının başlıca sebepleri içerisindeki parçaların bozulması ve işlevselliğini kaybetmesi sonucu oluşmaktadır. Yetiş Kombi servisi tüm kombi markalarının yedek parçalarına sahip olması hasebiyle arızalarını anında tespit eder ver onarır. Uygun maliyelerde müşterilerinin bütçesine yardımcı olarak kombilerinizin düzgün çalışmasını sağlar.

Güngören Kombi Servisi Şimdi Arayın Hemen Gelelim

7/24 hizmet anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çağrı merkezlerimiz ile bütün gün iletişim kurabilir ve servis talebinde bulunabilirisiniz.

7 thoughts on “GÜNGÖREN KOMBİ SERVİSİ

 • Aralık 29, 2020 tarihinde, saat 7:09 am
  Permalink

  Selamın Aleyküm benim kombin bakımının yapılması gerekiyor yardımcı olur musunuz? Güngören’de oturuyorum.

  Yanıtla
  • Aralık 29, 2020 tarihinde, saat 12:23 pm
   Permalink

   Merhaba Özcan Bey;

   Ekiplerimiz sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunacaktır. Telefonda gerekli bilgileri sizinle paylaştık. Gün içinde adresinizde olunacaktır.

   Yanıtla
 • Aralık 29, 2020 tarihinde, saat 9:41 am
  Permalink

  selamlar.. kombimin açık ama peteklerim ısınmıyor birde sıcak su gelmiyor yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
  • Aralık 29, 2020 tarihinde, saat 12:20 pm
   Permalink

   Merhaba Nuran Hanım;

   Kombiniz açık olduğu halde petekleriniz ısınmıyorsa kuvvetle muhtemel petekleriniz temizlenmesi gerekiyor ve kombinizin bakımın yapılması gerekiyor. Eğer sıcak su tesisatınızda bir temiz su tıkanıklığı oluşmamışsa ya kombinizin sıcak su seçeneği aktif halde değildir ya da kombide farklı bir arıza meydana gelmiştir. Detaylı destek için lütfen biz arayınız.

   Yanıtla
 • Ocak 29, 2021 tarihinde, saat 7:18 pm
  Permalink

  Merhaba kobi arzam vardı aradım serkan bey geldi 1 saat de eskisi gibi oldu çok teşekkür ediyorum emeginiz e sağlık bundan önce de 3 servis geldi 800 tl e yakın para harcadım ve sonuç alamadık

  Yanıtla
  • Ocak 29, 2021 tarihinde, saat 7:25 pm
   Permalink

   Merhaba Oğuzhan Bey,

   Öncelikle değerli yorumunuz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek yegane amacımızdır.

   Yanıtla
 • Ocak 29, 2021 tarihinde, saat 7:20 pm
  Permalink

  Merhaba kombi arzam vardı aradım serkan bey geldi 1 saat de eskisi gibi oldu çok teşekkür ediyorum emeginiz e sağlık bundan önce de 3 servis geldi 800 tl e yakın para harcadım ve sonuç alamadık çok teşekkür ediyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir