YETİŞ KOMBİ SERVİSİ - 7/24 Garantili Hizmet 0534 691 29 16 – 0553 141 15 91
0534 691 29 16

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ

AVCILAR KOMBİ SERVİSİ

Avcılar kombi servisi, Avcılar’ın her mahallesine hizmet vermektedir. Kombinin arızalarını titizlikle inceler ve detaylı bir şekilde müşterilerimizi bilgilendirerek hataların kombinin neresinde ve neden kaynaklandığını göstererek anlatırız. Sonbahar ile kış aylarında kombi arızaları genellikle baş göstermektedir. Bunun sebebi ilkbahar ve yaz aylarında kombinin çalıştırılmaması sonucu kombi beklemede kalır. Zaman içerisinde kombi tesisatında boruların içi kireçlenebilmektedir. Kombi birden çalıştırıldığında kireç sisteme zarar verebilir, filtreyi tıkayabilir, peteklerinin ısınmamasına sebep olabilmektedir. Tabi bu durum arıza sebeplerinden sadece bir tanesidir. Avcılar kombi servisi olarak oluşabilecek her türlü kombi arızası için uzman servis personellerimiz sizlere hizmet vermek için firmamızı aramanızı beklemektedir.

AVCILAR KOMBİ BAKIMI SERVİS HİZMETLERİ

Avcılar kombi bakımı servis hizmetleri olarak çalışmalarını sürdüren Yetiş Kombi, siz değerli müşterilerine en kaliteli çalışmaları sunabilmek için tüm servis personellerine her ay düzenli olarak seminerler vererek yeni tip kombi arızaları için eğitmektedir. Yegane çabamız kombi arızalarına anında müdahale edebilmek ve tüm mağduriyetleri sıfıra indirgemektir. Kombi bakımı yapılırken titizlikle dikkat edilmesi gereken durum kombiye zarar vermeden iç temizliğinin yapılması arızalı olan parçaların tespit edilmesi ve onarıldıktan sonra çalışıp çalışmadığını kontrol ederek işlemi sonlandırmaktır. Çünkü kombi markalarına göre kullanılan yedek parçalar değişkenlik göstermektedir. Kombi yedek parça kullanımı özen gösterilmesi gereken çok önemli bir husustur. Aksi halde kombi ana kart arızalanabilir hatta yanabilir.

Avcılar Bölgesinde Kombi Bakımı ve Petek Temizliği (Radyatör Temizleme)

Kış aylarında peteklerin ısınmaması insanların en büyük şikayetlerinden birisi olmuştur. Bu durum genellikle peteklerin içinde oluşan balçık ve tortuların oluşturduğu olumsuz etkilerden kaynaklanır. Bir diğer problem ise kombilerin rutin bakımının yapılmaması yüzünden meydana gelir. Firmamız Avcılar bölgesinde kombi bakımı ve petek temizliği sektöründe siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vererek peteklerinizde hem daha fazla ısı verimi hem de faturalarınızda %40 tasarruf garantisi vermektedir.

Avcılar Bölgesinde Tüm Kombi Markalarının Orjinal Yedek Parça Servisi

Kombi arızalarının başlıca sebepleri içerisindeki parçaların bozulması ve işlevselliğini kaybetmesi sonucu oluşmaktadır. Yetiş Kombi servisi tüm kombi markalarının yedek parçalarına sahip olması hasebiyle arızalarını anında tespit eder ver onarır. Uygun maliyelerde müşterilerinin bütçesine yardımcı olarak kombilerinizin düzgün çalışmasını sağlar.

Avcılar Kombi Servisi Şimdi Arayın Hemen Gelelim

7/24 hizmet anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çağrı merkezlerimiz ile bütün gün iletişim kurabilir ve servis talebinde bulunabilirisiniz.

Cevap bırakın

Hemen Arayın