YETİŞ KOMBİ SERVİSİ - 7/24 Garantili Hizmet 0534 691 29 16 – 0553 141 15 91
0534 691 29 16

BAĞCILAR KOMBİ SERVİSİ

BAĞCILAR KOMBİ SERVİSİ

Bağcılar Kombi Servisi dairenizin hem ısıtma hem de sıcak su gereksinimini karşılayan kombinizdeki oluşan her türlü arızanın tespiti ve tamiratını, bununla beraber kombi bakımı işlemini gerçekleştiren teknik servis hizmetidir. Bağcılar’da kombi servisi hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Her alanda olduğu gibi burada da metropolde bulunmanın getirdiği yüksek rekabet bulunmaktadır. Şirketimizi diğer firmalardan ayıran yegane özellik yaptığı tüm kombi bakımı işlemlerine 2 sene garanti vermesidir. Doğru seçimi yapmak için cihazınızın arızası ve markasıyla birlikte bir ön araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sitemizde yer alan numaralardan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Varsa sorularınızı sorabilirsiniz. Servis kaydı oluşturarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalışma Prensibimiz Nasıl ?

Randevu oluşturarak çalışmaktayız. Telefon ile arama yaparak veya Whatsapp ile iletişim kurarak kayıtlarımızı oluşturuyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Yetkili teknik servislerimiz adresinize gelmeden önce sizi arayarak müsaitlik durumunuza göre adresinize geçişini sağlamaktadır.

İşlem Sürecimiz Nasıl ?

Bakım ve onarım işlemleriniz bittikten sonra değiştirilen parça veya parçalar 1 sene süre ile garanti kapsamındadır. Bağcılar Kombi Servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti ve yedek parça hizmeti sunulmaktadır.

 

Bağcılar Bölgesinde Kombi Bakımı ve Tamiri Yetkili Servisi

Kombi bakımı sektöründe diğer firmalara öncülük eden Yetiş Kombi Servisi siz değerli müşterilerine kaliteli ve garantili hizmet vermekte gurur duyar. Tüm kombi markaları için hizmet vermekteyiz. Arızası ne olursa olsun garantili bir şekilde onarımını yapar teslim ederiz. Şimdi arayın hemen gelelim.

Bağcılar Bölgesinde Kombi Bakımı ve Petek Temizliği (Radyatör Temizleme)

Kış aylarından peteklerin ısınmaması insanların en büyük şikayetlerinden birisi olmuştur. Bu durum genellikle peteklerin içinde oluşan balçık ve tortuların oluşturduğu olumsuz etkilerden kaynaklanır. Bir diğer problem ise kombilerin rutin bakımının yapılmaması yüzünden meydana gelir. Firmamız kombi bakımı ve petek temizliği sektöründe siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vererek peteklerinizde hem daha fazla ısı verimi hem de faturalarınızda %40 tasarruf garantisi vermektedir.

Bağcılar Bölgesinde Tüm Kombi Markalarının Orjinal Yedek Parça Servisi

Kombi arızalarının başlıca sebepleri içerisindeki parçaların bozulması ve işlevselliğini kaybetmesi sonucu oluşmaktadır. Yetiş Kombi servisi tüm kombi markalarının yedek parçalarına sahip olması hasebiyle arızalarını anında tespit eder ver onarır. Uygun maliyelerde müşterilerinin bütçesine yardımcı olarak kombilerinizin düzgün çalışmasını sağlar.

Bağcılar Kombi Servisi Şimdi Arayın Hemen Gelelim

7/24 hizmet anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çağrı merkezlerimiz ile bütün gün iletişim kurabilir ve servis talebinde bulunabilirisiniz.

Telefon İle Hemen Ara

64 Yorumlar
Burcu Gürsoy

Selam kombi satın almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  yetiskombi

  Merhaba Burcu Hanım; Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Burcu Hanım. Firmamızdan satın aldığını kombi garantili olup sizlere sıcak bir ortam sağlamasını dileriz.

Kemal Çekmez

kombim sürekli su eksiltiyor 2 günde bir su takviyesi yapıyorum ama yine de bir netice alamadık yardımcı olur musunuz?

  yetiskombi

  Merhaba Kemal Bey; Öncelikle bu durum kombi arızası değil tesisatınızda bir kaçak olduğunun göstergesidir. Kaçak tespiti için internetten su kaçağı tespiti olarak araştırmada bulunabilirsiniz.

Necip Kaçmaz

Selam kombi yer değişikliği yapıyor musunuz?

  yetiskombi

  Merhaba Necip Bey; Evet efendim kombi yer değişikliği yapıyoruz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Emre Kurt

Yeni bir baymak marka kombi aldım ve montajını yaptırmak istiyorum servis kaydı oluşturabilirmiyiz?

Kerime Özal

kombim çalışmıyor ışıkları yanmıyor petekler ısınmadığı için zor durumda kaldık yardımcı olur musunuz?

  yetiskombi

  Merhaba Kerime Hanım; Kombi anakart arızası olmuş olabilir. Acil olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Burhan Büyük

merhaba benim kombim ateşleme yapmıyor bunun sebebi nedir ve nasıl yardımcı olursunuz?

  yetiskombi

  Merhaba Burhan Bey; Kombi ateşleme yapmıyorsa kombinize gazın gelip gelmediğini kontrol etmek gerekmektedir eğer kombinize gaz geliyorsa kombinin manyetosu arıza yapmış, bacaya pislik girmesinden dolayı baca çekişi düşmüş yada kombi filtresi tıkanmış olabilir.

Selman Koc

Peteklerim ısınmıyor ve kombi hata veriyor yardımcı olur musunuz?

  yetiskombi

  Merhaba Selman Bey; Öncelikle kombiniz hata veriyorsa ekranda bir hata kodu görünecektir. Bu hata kodunun ne anlama geldiğini sitemizdeki Arıza Kodları sayfamızdan bularak öğrenebilirsiniz. Peteklerinizin ısınmaması normal çünkü kombi işlevini anlık olarak durdurmuş sizinle iletişime geçmek isteriz. Lütfen bizi arayınız.

Müjgan Bartın

Sayın yetkili, 1 aydır kombi su basıncı sürekli kendi kendine düşüyor, ilk başlarda anlamadık ama sonradan petekler ısınmayınca durumun farkına vardık, her gün bir bar düşme yaşıyoruz bunun sebebi nedir ?

  yetiskombi

  Merhaba Sayın Müjgan hanım, Kombinizde sık sık su düşmesi demek muhtemelen evinizde su kaçağı var demektir. Temiz su tesisatınızda meydana gelen ufak bir sızıntı kombinizin su basıncının düşmesine sebep olur. Su kaçakları bazen parkelerin şişmesi ile bazen duvarlarda kabarma bazen de alt komşunuza su damlaması ile kendini gösterir bu tür bir sorun yaşamadan önce su kaçak tespiti yaptırarak olası su kaçağı sorununu çözmeniz gerekir.

Murat Keleş

Merhaba Yeni aldığım evde kombi ve ocak gaz borusu karşılıklı duvarda durmakta Bunların yerlerini karşılıklı olarak değiştirmek istiyorum Yani kombi karşı duvara ve ocak gaz borusu karşı duvara gelecek Nasıl bir yol izleyeceğiz ve sizden hizmet alabilirmiyiz Çok acil

  yetiskombi

  Merhaba Murat bey, öncelikle igdaş’a bilgi vermeniz gerekir, herhangi bir tesisat yer değişikliğinde kendileri gelerek projeye ters olan bir durum varmı yokmu koltrol edecekler, Yetiş Kombi olarak bu tür bir hizmetimiz yoktur. iyi günler dileriz.

Selim Gün

Demirdöküm kombi kullanıyorum kombiyi açtığım da petekleri hiç ısıtmıyor devir daim olmuyor nerden anladın diye sorarsanız sadece geri dönüşüm borusu ısınıyor normal de çıkış borusu sıcak dönüşüm borusu ılık olması gerekiyor ben bu şekilde biliyorum peki bu durumda çıkış borusuna basınçlı su bassam tıkanan bölüm açılır mı?

  yetiskombi

  Merhaba Selim Bey; Petekler ısınmıyorsa bu durumum kombinin devir daim yapmadığı anlamına gelmez. Peteklerin ısınmamasının bir kaç sebebi bulunmaktadır. * Sizin de tahmin ettiğiniz gibi kombinin devir daim yapmasını sağlayan pompadan kaynaklı bir sorun olabilir. Ancak böyle bir sorun meydana geldiğinde, peteklerden çıkan su boruları da soğuk olur. Yani sizin peteklerdeki gibi ılık olmaz. * Kombinin basıncı düşmüş olabilir. Kombi basıncı belli bir seviyenin altına düşerse, kombi hata kodu verir ve çalışmayı durdurur. Kombinin hata kodu verip vermediğini ekrana bakarak anlayabilirsiniz. Ancak bu gibi durumlarda yine peteklerin giriş veya çıkış borusu ılık olmaz. * Peteklerin içinde tıkanıklık olabilir. Bu durumda borular ılık olabilir yada soğuk olur tıkanıklığa bağlı olarak durum değişebilir. * Peteklere giden borularda tıkanıklık olabilir. Bu durumda tıkanıklığın olduğu boruya bağlı kaç tane petek varsa hiç biri ısınmaz. Kesin konuşabilmek için ekiplerimizin gelip inceleme yapması gerekir. Yukarıda bahsettiğimiz durumlar tamamen olasılıktır. Firmamız ile iletişime geçerseniz ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek sorunun neden kaynaklandığını belirleyip çözüm üretecektir.

Metin Telli

Merhabalar yoğuşmalı kombi kullanıyoruz evimiz dubleks üst katı yakmıyoruz. Yanan petekler 8 metre civarında oda termostatı 22 civarı kombide 55 derecede yanıyor. Yoğuşmalı kombide termostat kullanmak doğrumu çünkü oda ısısı değiştiğinde kombi aktif olduğu için bir saat arayla yanıp söndüğü oluyor ısı tasarrufu için kombi ve termostatın doğru ayarı nasıl yapılmalı teşekkürler.

  yetiskombi

  Metin Bey; Yoğuşmalı kombiler 55 °C nin üstünde çalışamaz zaten. Siz en üst seviye kombiyi çalıştırıyorsunuz. Yoğuşmalı kombi olup olmaması önemli değil oda termostatı kullanmak size tasarruf sağlar. Termostatın bulunduğu odanın hangi ısıda olmasını istiyorsanız o ayara getirip sık sık sıcaklığı değiştirmezseniz tasarruf sağlamış olursunuz. Oda termostatını ayarladığınızda kombi, termostatın ayarında çalışacağı için kombi ile termostat arasından bir ayar yapılmasına gerek kalmaz.

Yusuf Can

İyi günler. ECA kombim su vanasından gelen suyu direkt olarak akıtıyor ve kombi devre dışı oluyor. bu sorun nereden kaynaklanıyor bilgi verirseniz sevinirim...

  yetiskombi

  Kombi su akıtma problemleri; kombide bulunan suyun fazla olmasından, bakımı yapılmayan kombilerde, bazı doldurma hatalarından ve tesisattaki bağlantı hatalarından kaynaklanıyor olabilir. Bunun için öncelikle kombi yetkili servisini aramız gerekir. Yetkili servis kombiyi inceledikten sonra kombi bir sorun olmadığına dair rapor verirse, tesisat sistemini kontrol ettirmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakan Kelleci

Kombinin bar basıncı sürekli düşüyor ve peteklerim ısınmıyor bu neden olabilir?

Emrah Çekmez

Kombim sürekli su eksiltiyor ve peteklerim ısınmıyor bunun sebebi ne olabilir ?

  yetiskombi

  Merhaba Emrah Bey; Kombiniz su eksiltiyorsa tesisatınızda kaçak olduğunun göstergesidir. Kaçak tespit firmalarından destek alabilirsiniz.

Figen Solmaz

Herşey için teşekkürler.

Meltem Çan

Bağcılar Kombi Servisi olarak çok memnun kaldım.

Dilek Çiçen

Kaliteli ve garantili çalışıyorlar tebrikler.

Gazel Kuru

Herkese tavsiye edeceğim sağolun.

Jale Kelle

Servis ücretleri uygundu teşekkürler.

erkan

işi bilen arkadaşlar herkese tavsiye ederim.bilgili personel tşk ederiz

Burhan Küçükbal

Kombimin ve peteklerimin bakımını ve temizliğini çok titiz bir şekilde yaptığınız için teşekkürler evim çok iyi ısınıyor

Mahir Canlı

3 tane kombi firması geldi ve arızayı çözemedi ama Yetiş Kombi personelleri sorunu kısa sürede çözdüler kaliteli firmadır tavsiye ederim

Yunus Değerli

Babam aracılığı ile size ulaştım onun evine de gitmişsiniz gerçekten dediği gibi çok iyi bir hizmet verdiniz teşekkürler

Büşra Yakan

Dublex evimin iki katıda süper ısınıyor çok mersi

Emine Çekmez

Kızımın evi için çağırdım ve şuanda kombimiz ve peteklerimiz çok iyi çalışıyor elinize sağlık

Kemal Unlu

Kombi tamiri için geldiler ve sorunu hemen çözdüler bravo

Ferhunde Kerimoğlu

Avrupa yakasında bu kadar temiz işçilik yapan bir firma görmedim helal olsun aldığınız param

Serpil Hazaroğlu

Kiminin parası kimin duası dediler ve kombimi çok ucuza tamir ettiler çok teşekkürler

Remzi Yalın

Çok hızlı servis ve güvenilir bir firmadır

Serpil Çelik

Kaliteli ve güvenilir bir firma tavsiye ederim

Leyla Biricik

Kombi almak istiyorsanız en uygun ve kaliteli firma yetiş kombidir tavsiye ederim

Deniz Kolcu

Bağcılar Kombi Servisi denildiğinde aklımıza gelen tek firmasınız artık

Serhat Özmen

aylardır kombimdeki arızayı gideremediler ama sizi tebrik ediyorum

Tarık Bozok

Bağcılar bölgesindeki tüm akrabalarıma önereceğim sizi

Selin Keskin

Aldığım kombi süper çalışıyor harikasınız hem de çok uygun fiyatlıydı.

Jale Kule

Kombi ve petek bakımı için tek adresim bu firma artık gerçekten harika çalıştınız

Enes Dallı

Kirazlı bölgesinde bu kadar temiz çalışan bir firma bulduğum için çok memnunum herşey için sağolun

Gökhan Sağoğlu

Sitemizin tüm tesisat işlerini artık size yönlendireceğim teşekkürler

Tarkan Kelimoğlu

Peteklerim çok az ısınıyordu hem kombi bakımı hem de peteklerimin temizliği çok temiz bir işçilik bravo

Elif Çiçek

Tüm akrabalarıma önerdim teşekkürler

Mine Şeli

Aldığımız radyatörler çok güzel çalışıyor teşekkürler

Alev Yanardağ

Kombimiz tık tık çalışıyor petekler alev gibi teşekkürler

Dilara Meres

Tüm sorularımızı detaylıca cevapladılar servi elemanlarınız gerçekten güvenimizi kazandı teşekkürler

Ayşegül Fişek

Hızlı ve güvenilir firma tavsiye ederim

Davut Karslı

Kombi yedek parça işçiliğinde herkese öneririm hem kaliteli hem de garantili çalışıyorlar

Mert Kasalı

Aldığım kombi çok iyi çalışıyor teşekkürler

Eda Namlı

Temiz bir işçilikti teşekkürler

Barış Tantan

Gerçekten işinizi hakkı ile yapıyorsunuz bravo

Mustafa Harman

Güvenilir hizmet ve güleryüzlü servis için teşekkürler

Ayşe Laleli

Çok başarılı bir firma teşekkürler.

Hakan Ayan

kombimdeki hasarı kıs sürede giderdiğiniz için teşekkürler

Cevap bırakın

Hemen Arayın