YETİŞ KOMBİ SERVİSİ - 7/24 Garantili Hizmet 0534 691 29 16 – 0553 141 15 91
0534 691 29 16

ESENLER KOMBİ SERVİSİ

ESENLER KOMBİ SERVİSİ

Esenler Kombi Servisi dairenizin hem ısıtma hem de sıcak su gereksinimini karşılayan kombinizdeki oluşan her türlü arızanın tespiti ve tamiratını, bununla beraber kombi bakımı işlemini gerçekleştiren teknik servis hizmetidir. Esenler’de kombi servisi hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Her alanda olduğu gibi burada da metropolde bulunmanın getirdiği yüksek rekabet bulunmaktadır. Şirketimizi diğer firmalardan ayıran yegane özellik yaptığı tüm kombi bakımı işlemlerine 2 sene garanti vermesidir. Doğru seçimi yapmak için cihazınızın arızası ve markasıyla birlikte bir ön araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sitemizde yer alan numaralardan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Varsa sorularınızı sorabilirsiniz. Servis kaydı oluşturarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalışma Prensibimiz Nasıl ?

Randevu oluşturarak çalışmaktayız. Telefon ile arama yaparak veya Whatsapp ile iletişim kurarak kayıtlarımızı oluşturuyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Yetkili teknik servislerimiz adresinize gelmeden önce sizi arayarak müsaitlik durumunuza göre adresinize geçişini sağlamaktadır.

İşlem Sürecimiz Nasıl ?

Bakım ve onarım işlemleriniz bittikten sonra değiştirilen parça veya parçalar 1 sene süre ile garanti kapsamındadır. Esenler Kombi Servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti ve yedek parça hizmeti sunulmaktadır.

Esenler Bölgesinde Kombi Bakımı ve Tamiri Yetkili Servisi

Kombi bakımı sektöründe diğer firmalara öncülük eden Yetiş Kombi Servisi siz değerli müşterilerine kaliteli ve garantili hizmet vermekte gurur duyar. Tüm kombi markaları için hizmet vermekteyiz. Arızası ne olursa olsun garantili bir şekilde onarımını yapar teslim ederiz. Şimdi arayın hemen gelelim.

Esenler Bölgesinde Kombi Bakımı ve Petek Temizliği (Radyatör Temizleme)

Kış aylarından peteklerin ısınmaması insanların en büyük şikayetlerinden birisi olmuştur. Bu durum genellikle peteklerin içinde oluşan balçık ve tortuların oluşturduğu olumsuz etkilerden kaynaklanır. Bir diğer problem ise kombilerin rutin bakımının yapılmaması yüzünden meydana gelir. Firmamız kombi bakımı ve petek temizliği sektöründe siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vererek peteklerinizde hem daha fazla ısı verimi hem de faturalarınızda %40 tasarruf garantisi vermektedir.

Esenler Bölgesinde Tüm Kombi Markalarının Orjinal Yedek Parça Servisi

Kombi arızalarının başlıca sebepleri içerisindeki parçaların bozulması ve işlevselliğini kaybetmesi sonucu oluşmaktadır. Yetiş Kombi servisi tüm kombi markalarının yedek parçalarına sahip olması hasebiyle arızalarını anında tespit eder ver onarır. Uygun maliyelerde müşterilerinin bütçesine yardımcı olarak kombilerinizin düzgün çalışmasını sağlar.

Esenler Kombi Servisi Şimdi Arayın Hemen Gelelim

7/24 hizmet anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çağrı merkezlerimiz ile bütün gün iletişim kurabilir ve servis talebinde bulunabilirisiniz.

Cevap bırakın

Hemen Arayın