YETİŞ KOMBİ SERVİSİ - 7/24 Garantili Hizmet 0534 691 29 16 – 0553 141 15 91
0534 691 29 16

GÜNGÖREN KOMBİ SERVİSİ

GÜNGÖREN KOMBİ SERVİSİ

Güngören Kombi Servisi dairenizin hem ısıtma hem de sıcak su gereksinimini karşılayan kombinizdeki oluşan her türlü arızanın tespiti ve tamiratını, bununla beraber kombi bakımı işlemini gerçekleştiren teknik servis hizmetidir. Güngören’de kombi servisi hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Her alanda olduğu gibi burada da metropolde bulunmanın getirdiği yüksek rekabet bulunmaktadır. Şirketimizi diğer firmalardan ayıran yegane özellik yaptığı tüm kombi bakımı işlemlerine 2 sene garanti vermesidir. Doğru seçimi yapmak için cihazınızın arızası ve markasıyla birlikte bir ön araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. Sitemizde yer alan numaralardan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Varsa sorularınızı sorabilirsiniz. Servis kaydı oluşturarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalışma Prensibimiz Nasıl ?

Randevu oluşturarak çalışmaktayız. Telefon ile arama yaparak veya Whatsapp ile iletişim kurarak kayıtlarımızı oluşturuyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Yetkili teknik servislerimiz adresinize gelmeden önce sizi arayarak müsaitlik durumunuza göre adresinize geçişini sağlamaktadır.

İşlem Sürecimiz Nasıl ?

Bakım ve onarım işlemleriniz bittikten sonra değiştirilen parça veya parçalar 1 sene süre ile garanti kapsamındadır. Güngören Kombi Servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti ve yedek parça hizmeti sunulmaktadır.

GÜNGÖREN KOMBİ BAKIMI SERVİS HİZMETLERİ

Güngören kombi bakımı servis hizmetleri olarak çalışmalarını sürdüren Yetiş Kombi, siz değerli müşterilerine en kaliteli çalışmaları sunabilmek için tüm servis personellerine her ay düzenli olarak seminerler vererek yeni tip kombi arızaları için eğitmektedir. Yegane çabamız kombi arızalarına anında müdahale edebilmek ve tüm mağduriyetleri sıfıra indirgemektir.

                Kombi bakımı yapılırken titizlikle dikkat edilmesi gereken durum kombiye zarar vermeden iç temizliğinin yapılması arızalı olan parçaların tespit edilmesi ve onarıldıktan sonra çalışıp çalışmadığını kontrol ederek işlemi sonlandırmaktır. Çünkü kombi markalarına göre kullanılan yedek parçalar değişkenlik göstermektedir. Kombi yedek parça kullanımı özen gösterilmesi gereken çok önemli bir husustur. Aksi halde kombi ana kart arızalanabilir hatta yanabilir.

Güngören Bölgesinde Kombi Bakımı ve Petek Temizliği (Radyatör Temizleme)

Kış aylarında peteklerin ısınmaması insanların en büyük şikayetlerinden birisi olmuştur. Bu durum genellikle peteklerin içinde oluşan balçık ve tortuların oluşturduğu olumsuz etkilerden kaynaklanır. Bir diğer problem ise kombilerin rutin bakımının yapılmaması yüzünden meydana gelir. Firmamız Güngören bölgesinde kombi bakımı ve petek temizliği sektöründe siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vererek peteklerinizde hem daha fazla ısı verimi hem de faturalarınızda %40 tasarruf garantisi vermektedir.

Güngören Bölgesinde Tüm Kombi Markalarının Orjinal Yedek Parça Servisi

Kombi arızalarının başlıca sebepleri içerisindeki parçaların bozulması ve işlevselliğini kaybetmesi sonucu oluşmaktadır. Yetiş Kombi servisi tüm kombi markalarının yedek parçalarına sahip olması hasebiyle arızalarını anında tespit eder ver onarır. Uygun maliyelerde müşterilerinin bütçesine yardımcı olarak kombilerinizin düzgün çalışmasını sağlar.

Güngören Kombi Servisi Şimdi Arayın Hemen Gelelim

7/24 hizmet anlayışı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Çağrı merkezlerimiz ile bütün gün iletişim kurabilir ve servis talebinde bulunabilirisiniz.

11 Yorumlar
Özcan Sarı

Selamın Aleyküm benim kombin bakımının yapılması gerekiyor yardımcı olur musunuz? Güngören'de oturuyorum.

  yetiskombi

  Merhaba Özcan Bey; Ekiplerimiz sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunacaktır. Telefonda gerekli bilgileri sizinle paylaştık. Gün içinde adresinizde olunacaktır.

Nuran Şener

selamlar.. kombimin açık ama peteklerim ısınmıyor birde sıcak su gelmiyor yardımcı olur musunuz?

  yetiskombi

  Merhaba Nuran Hanım; Kombiniz açık olduğu halde petekleriniz ısınmıyorsa kuvvetle muhtemel petekleriniz temizlenmesi gerekiyor ve kombinizin bakımın yapılması gerekiyor. Eğer sıcak su tesisatınızda bir temiz su tıkanıklığı oluşmamışsa ya kombinizin sıcak su seçeneği aktif halde değildir ya da kombide farklı bir arıza meydana gelmiştir. Detaylı destek için lütfen biz arayınız.

Oğuzhan sezgin

Merhaba kobi arzam vardı aradım serkan bey geldi 1 saat de eskisi gibi oldu çok teşekkür ediyorum emeginiz e sağlık bundan önce de 3 servis geldi 800 tl e yakın para harcadım ve sonuç alamadık

  yetiskombi

  Merhaba Oğuzhan Bey, Öncelikle değerli yorumunuz ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek yegane amacımızdır.

Oğuzhan sezgin

Merhaba kombi arzam vardı aradım serkan bey geldi 1 saat de eskisi gibi oldu çok teşekkür ediyorum emeginiz e sağlık bundan önce de 3 servis geldi 800 tl e yakın para harcadım ve sonuç alamadık çok teşekkür ediyorum.

Melahat Garip

Fiyat olarak çok uygun memnun kaldım.

Halil Bayaslı

Hizmet kalitesi çok iyi teşekkürler.

Yasemin Paşalı

güvenilir bir firma başarılar.

Özlem Dikkol

Herşey için çok teşekkürler.

Cevap bırakın

Hemen Arayın